استارت آپ های موفق گردشگری جهان

ایربی‌ان‌بی استارتاپ کرایه خانه سال ۲۰۱۶ پرچالشی را پشت سر گذاشت، ولی این شرکت همچنان دومین استارتاپ پرارزش در آمریکا است.

FindMyStay 
FindMyStay یک پلتفرم برای حراج اتاق‌های هتل‌ها در هند است. این پلتفرم در حدود ۲۰۰۰ هتل در بیش از ۴۰ شهر هند را پوشش می‌دهد و مدعی است که حدود ۳۰ درصد از هزینه‌های مسافران برای رزرو اتاق را کاهش می‌دهد. با استفاده از این پلتفرم، مسافران گرچه اتاق را با قیمت پیشنهادی خودشان رزرو می‌کنند اما هنوز مایل‌اند قیمت‌ها را مقایسه کنند. امکان مقایسه‌ی قیمت‌ها با سایت‌های معروف و بزرگ رزرو اتاق هتل، می‌تواند نکته‌ای مثبت در تجربه‌ی کاربری این سایت باشد.

Sweet Inn
Sweet Inn استارتاپی است که اماکن اقامتی و آپارتمان‌هایی را در اروپا مدیریت می‌کند و در اختیار مسافران می‌گذارد. از آنجایی که سایت‌های بزرگتر و شناخته‌شده‌تری برای این منظور وجود دارد، به نظر می‌رسد که رقابت در این بازار برای استارتاپ‌های نوپا، کاری بسیار سخت باشد. راضی کردن مشتریان به این که محصولی که ارائه می‌شود با انواع مشابه، تمایز دارد، کار دشواری است که این استارتاپ باید در جهت آن قدم بردارد.

SuiteStory
SuiteStory استارتاپی است که تخفیف‌هایی برای سوییت‌های هتل‌های سراسر دنیا، در اختیار مسافران می‌گذارد. گرچه سوییت‌ها در برخی از بازارهای هدف، بسیار ضروری و معمول هستند اما با روند بدتر شدن شرایط اقتصادی مسافران، سوییت‌ها در بسیاری از مواقع یک اقامتگاه لوکس به شمار می‌روند و به اندازه‌ی کافی مشتری ندارند.

Airbnb
ایربی‌ان‌بی استارتاپ کرایه خانه سال ۲۰۱۶ پرچالشی را پشت سر گذاشت، ولی این شرکت همچنان دومین استارتاپ پرارزش در آمریکا است.
ایربی‌ان‌بی در سال ۲۰۱۶ با موانع حقوقی در سن فرانسیسکو و نیویورک مواجه شد، ولی همچنین ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد و سرویس جدیدی به اسم Trips را در ماه نوامبر همان سال ارائه کرد که هدف از آن تبدیل شدن به شرکت خدمات کامل مسافرتی بود.
در ماه مارچ ۲۰۱۷، ایربی‌ان‌بی ۱ میلیارد دلار سرمایه جذب کرد که ارزش این کمپانی را به ۳۱ میلیارد دلار رساند. حالا، ایربی‌ان‌بی ظاهراً قصد دارد به همان روش شرکت اسپاتیفای تبدیل به شرکتی سهامی عام شود.

Outsite
استارتاپ Outsite به افراد کمک می‌کند تا از راه دور کار کنند. این استارتاپ افرادی را هدف قرار داده است که به لحاظ موقعیت مکانی، مستقل هستند و تیم‌های راه دور و برنامه‌ی انعطاف‌پذیر دارند.

You may also like...

Popular Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *